Černá kronika

Na tomto místě se budeme snažit uvést veškeré škody napáchané našimi spoluobčany. Bude se jednat zejména o vandalismus způsobený na majetku města Břeclav, jako jsou odpadkové koše, lavičky, veřejné osvětlení, autobusové přístřešky nebo znehodnocení dětských hřišť. Cílem této strany je poukázat na to, kolik nás stojí vandalové a snažit se co nejvíce tyto škody eliminovat i za přispění Vás, slušných spoluobčanů.

V našem městě se bohužel potýkáme s častým vandalismem a také s problémem neustále vznikajících nových černých skládek. Mezitím co ničení veřejného majetku mají na svědomí spíše nevybouření mladiství, odpad vyhozený mimo prostory na to určené jsou problém starších spoluobčanů a mnoha podnikatelů. Oba dva případy mají ale stejný konec. Technické služby musí místo uklidit, případně opravit, což zabírá zbytečně mnoho času, který by mohl být využit jinak. V případě černých skládek se nikdo z našeho města nemůže vymlouvat na to, že nevěděl, kam s odpadem, protože o fungování sběrného dvoru je široká veřejnost dobře informována. Jde tedy pouze o lenost či pohodlnost.

Prosíme Vás – všechny spoluobčany o vyjádření se k těmto problémům. Chceme znát Vaše názory, rady jak tomu předejít, návrhy řešení situace. To vše můžete psát na těchto webových stránkách v sekci „Napište nám“ nebo E-mailem infots@breclav.eu . Každého komentáře si vážíme.

O NÁS

Vážení,

právě se nacházíte na internetových stránkách Technických služeb, organizační složky města Břeclav. Podrobný obsah stránek se připravuje a bude k dispozici v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.

KONTAKT

Kupkova 3, Břeclav
+420 519 311 311
infots@breclav.eu
Close Menu